Çözümler

Geleneksel Teknik Servis anlayışından uzak ,  teknolojiyi yakından takip eden, uzaktan kontrol sistemlerini efektif bir şekilde kullanarak zaman ve mesafe sınırını ortadan kaldıran etkin, hızlı, çözüm odaklı teknik destek faaliyetlerini müşterilerimize sunmaktayız.  
Sahadaki enerji üretim tesislerinin ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte arıza halinde hızlı ve yerinde çözüm hizmetlerimizi müşterilerimize en kısa sürede ulaştırıyoruz.
Jeneratörlerinizin sorunsuz çalışması için doğru yerleşim, doğru montaj ve üreticinin belirlediği koşullarda devreye alınmasının önemi büyüktür. Bulunduğu alandan kaynaklanan olumsuz etkenleri minimize etmek için mühendislik hizmetlerimizi maksimum düzeyde kullanarak, gerekli çizimler, teknik resimler ve yapılması gereken iyileştirmeler müşterilerimize iletilerek sahip oldukları jeneratörden maksimum verim almalarını sağlamaktayız.
Doğru bir güç tespiti, sağlıklı bir kurulum, güvenilir bir enerjiye en uygun maliyetle sahip olmanızı sağlar. Enerji ihtiyacınızın tespiti için mühendislerimizin çalışmalarıyla, düşük maliyete güvenli enerjiye ulaşmanız gözetilerek hesaplamalar yapılmaktadır.
Güç ihtiyacınız ne kadar büyük olursa olsun ihtiyacınız olan enerji için optimum güçlerin birleşimi ile istenilen enerjinin karşılanmasını sağlayabiliyoruz. Bu sistemle hem arıza riskini minimize ediyor, hem de büyük enerji ihtiyaçlarınızı en güvenli şekilde karşılayabiliyoruz.
PLC ihtiyaçlar doğrultusunda porgramlanabilir bir ana kontrol ünitesi , SCADA ise  bunun görsel halidir. Doğru ihtiyaç ve doğru ekipman ile müşterilerimize uygun maliyetli PLC / SCADA çözümleri üretmekteyiz.
En büyük enerji tasarrufu , tüketirken yapılandır. Doğru tüketim gereksiz enerji üretimi ve o enerjiyi üretmek için kullanılacak ham maddenin azaltılması demektir. Müşterilerimize gerekli fizibilte yapıldıktan sonra  hangi noktalarda iyileştime yapılması gerektiği , hangi noktalarda yanlış enerji yönetimi olduğunu ve nasıl yönetilmesi gerektiği konularında destek veriyoruz. Yapılan iyileştirmeler sonucunda öncesi ve sonrası ile enerji tüketiminde yapılan iyileştirmeleri raporluyoruz.
Doğa kusursuz bir dengeye sahip ve milyonlarca yıldır yaşamaya devam ediyor. Biz de doğadan aldığımız bu ilham ile enerji üretiminde güneş, rüzgar , fosil yakıt seçeneklerini tek bir potada eriterek dünyamızın dengesini korumaya çalışırken sizlere de kesintisiz, verimli ve ucuz enerjiyi sağlıyoruz.
Enerjinin analizi gerektiği durumlarda  bilgisayar , cep telefonu, internet vb  ile uzaktan takip edilmesi ve raporlanması gibi ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Aynı zamanda gerekli hallerde  uzaktan  kontrol ile sizin sahaya gitmeden problemlerinizin çözülmesi için destek sunuyoruz.  Dünyanın neresinde olursanız olun  tüm bilgilerinizi detaylı bir şekilde görebilir ve gerekli durumlarda müdahale edebilirsiniz.